2016-11-17, 10:26
Mokymo institucijų, vykdančių mokymus pagal traktorininkų mokymo programas, dėmesiui

Programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centras (PLŽMMC) atsižvelgdamas į techninę pažangą ir naujausius teisės aktus atnaujina TR1, TR2, SZ ir SM kategorijos traktorių ir savaeigių mašinų vairuotojų (traktorininkų) mokymo programas. Šiuo metu yra atnaujintos TR1, TR2 kategorijos traktorių vairuotojų (traktorininkų) ir SZ kategorijos savaeigių žemės ūkio mašinų vairuotojo (traktorininko) mokymo programos. 

Vadovaujantis Studijų, mokymo programų ir kvalifikacijų registro objektų kodavimo taisyklėmis, patvirtintomis švietimo ir mokslo ministro 2015 m. gegužės 8 d. įsakymu Nr. V-473, pakeisti Studijų, mokymo programų ir kvalifikacijų registre įregistruotų profesinio mokymo programų valstybiniai kodai.

Atnaujintų mokymo programų turinys skelbiamas PLŽMMC interneto svetainėje (www.zmmc.lt) ir Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro interneto svetainėje (www.kpmpc.lt).

Daugiau informacijos apie mokymo programas: tel. (8 5) 25 06 094, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .