2018-04-09, 09:35
Šviečiamosios gyvulininkystės programos dalyviams: kūrybinių darbų konkursas „Gyvulininkystė ir mes"

Konkurso tikslas - pademonstruoti bei įtvirtinti Programos dalyvių turimas ir Programos įgyvendinimo metu įgytas žinias. Dalyvių darbuose turi atsispindėti tradicinės gyvulininkystės šakos: pieninė ir mėsinė galvijininkystė, kiaulininkystė, paukštininkystė, arklininkystė, avininkystė, ožkininkystė, kailinė žvėrininkystė, triušininkystė ir bitininkystė.

Konkurso dalyviai

Konkurse gali dalyvauti tik Programos dalyviai pagal tris modulius:

  • ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų grupės - I modulis;
  • pradinio ugdymo įstaigų mokiniai - II modulis;
  • pagrindinio ugdymo 5-8 klasių mokiniai - III modulis.

Kaip dalyvauti konkurse?

Konkurso dalyviai užpildo (Word formatu) paraišką (1 priedas) aprašydami savo kūrybinius darbus ir (ar) projektus (toliau - projektai), susijusius su Programos įgyvendinimu (renginiai, viktorinos, bendri klasės / grupės kurti piešiniai, spektakliai, vizualizacijos ar kt.).

Užpildyta paraiška ir vizualinė medžiaga siunčiama el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Kada tai padaryti?

Paraiškų laukiama nuo balandžio 16 d. iki gegužės 7 d.

Vertinimas

Paraiškose  pateikta informacija apie projektą ir  pridėta vizualinė medžiaga vertinama pagal šiuos kriterijus:

  • projekto kūrybiškumas (1 balas skiriamas, jeigu projekte panaudota visa Programai įgyvendinti skirta mokomoji medžiaga ir vaizdinės priemonės; 2 balai - jeigu pasitelkta papildomos mokomosios medžiagos ir vaizdinių priemonių; 3 balai - jeigu pasitelkta pačių sukurtų ir (arba) pagamintų vaizdinių priemonių);
  • konkurso tikslo ir uždavinių perteikimas (1 balas skiriamas, jeigu projekte pateiktos 3 tradicinės gyvulininkystės šakos; 2 balai - nuo 4 iki 6 tradicinės gyvulininkystės šakų; 3 balai - 7 ir daugiau tradicinės gyvulininkystės šakų);
  • projekte dalyvavusių vaikų skaičius (1 balas skiriamas, jeigu projekte dalyvavo 20-30 dalyvių; 2 balai - 31-100 dalyvių; 3 balai - 101 ir daugiau dalyvių);
  • informacijos apie projektą sklaida - viešumas (1 balas skiriamas, jeigu apie projekto veiklą paviešinta 2 informacijos šaltiniuose; 2 balai - 3 informacijos šaltiniuose; 3 balai - 4 ir daugiau informacijos šaltinių).

Nugalėtojai

Iš kiekvieno modulio dalyvių pateiktų projektų atrenkama po 5 geriausius ir skiriamos 1-5 vietos. Nugalėtojai paskelbiami viešai interneto svetainėse  www.zum.lt ir www.zmmc.lt, taip pat jie  informuojami tiesiogiai ir pakviečiami į baigiamąjį renginį, kuriame bus apdovanoti.

Dokumentai: nuostatai , paraiškos forma.

Daugiau informacijos tel.  (8-37) 398 323, (8-37) 398 273