2018-02-05, 15:48
Svarbu! Keičiasi PLŽMMC pažymėjimų blankų išdavimo tvarka

Nuo 2018 m. vasario 2 d. Traktoriaus ir savaeigės mašinos vairuotojo (traktorininko) pažymėjimųTraktoriaus ir savaeigės mašinos registracijos liudijimųTraktoriaus ir savaeigės mašinos (priekabos) techninės apžiūros talonų- blankų spausdinimo ir platinimo organizavimo funkcijos iš Programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centro (PLŽMMC) perduodamos Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrui (toliau - ŽŪIKVC).

Vadovaujantis 2017 m. gruodžio 22 d. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymu Nr. 3D-844  „Dėl Ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimų išdavimo tvarkos aprašo patvirtinimo", nuo 2018 metų sausio 1 d.  dėl Ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimų blankų pagal Ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimų išdavimo tvarkos aprašą savivaldybių administracijos turi kreiptis į ŽŪIKVC Žemės ūkio subjektų registrų skyrių Brigitą Nalivaikienę tel. (8 5) 264 8872, el. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Pagal naujai patvirtintą tvarką pažymėjimo blankai savivaldybių administracijoms bus išduodami tik vienu, 7×10 cm dydžio, egzemplioriumi.

Dėl Traktoriaus ir savaeigės mašinos (priekabos) techninės apžiūros talonų bei Augalų apsaugos kursų baigimo pažymėjimų - blankų išdavimo nuo 2018 m. nuo vasario 12 d. prašome kreiptis į ŽŪIKVC Žemės ūkio technikos registro skyrių  Evą Kvedorėlienę, tel. (8  5) 266 06 40, el.p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  arba Skaistę Jurkevičiūtę tel. (8 5) 264 88 74, el.p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Daugiau informacijos: PLŽMMC Administravimo ir informavimo skyriaus vyr. specialistas Edvinas Gerulskis tel. (8 37) 397 070, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Naujai patvirtintą tvarkos aprašą rasite čia