2018-01-08, 11:38
Ūkio ministerija kviečia sudalyvauti Europos Komisijos paskelbtose konsultacijose, užpildant klausimyną apie socialiai atsakingus viešuosius pirkimus
Konsultacijos skirtos subjektams, taikantiems politines ir praktines socialiai atsakingų viešųjų pirkimų priemones, pavyzdžiui, centrinės ir vietos valdžios įstaigoms, viešųjų pirkėjų tinklams ar grupėms, socialinės ekonomikos įmonėms ir organizacijoms, ne pelno organizacijoms, NVO, tarptautinėms organizacijoms, profesinėms sąjungoms, sektorių ir tiekėjų asociacijoms, taip pat akademinės bendruomenės ir privačiojo sektoriaus atstovams, kuriuos domina socialiai atsakingi viešieji pirkimai.

Šių tikslinių konsultacijų tikslas - gauti suinteresuotųjų subjektų atsiliepimų apie Europos Komisijos socialiai atsakingų viešųjų pirkimų vadovo apimtį ir struktūrą. Komisija visų pirma nori sužinoti, kokios rūšies gairės turėtų būti paskelbtos, kokia turėtų būti jų apimtis ir kaip geriausia panaudoti surinktus gerosios praktikos pavyzdžius. Rezultatai bus panaudoti rengiant naują socialiai atsakingų viešųjų pirkimų vadovą ir galimus papildomus dokumentus.

Konsultacijos vyks iki šių metų kovo 1 dienos. Klausimyną galite užpildyti paspaudę šią nuorodą:

https://ec.europa.eu/info/consultations/commission-guide-socially-responsible-public-procurement_lt

Daugiau informacijos: 
Raminta KRULIKAUSKIENĖ, Smulkiojo ir vidutinio verslo politikos skyriaus vedėja
Pramonės ir prekybos departamentas
Lietuvos Respublikos ūkio ministerija
El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Tel. 8706 64617