2017-05-10, 15:34
NAUJAS konkursas Lietuvoje užauginto ir pagaminto žemės ūkio ir maisto produkto ženklo idėjai sukurti

Norėtum vasaros atostogoms naujo planšetinio kompiuterio?.. Dalyvauk Kūrybinių darbų konkurse Lietuvoje užauginto ir pagaminto žemės ūkio ir maisto produkto ženklo idėjai sukurti - ir galėsi jį laimėti!

Konkurso tikslas

Sukurti Lietuvoje užauginto ir pagaminto žemės ūkio ir maisto produkto ženklo idėją, kuria remiantis būtų galima sukurti Lietuvoje užauginto ir pagaminto žemės ūkio ir maisto produkto ženklą (logotipą).

Kas gali dalyvauti?

Vaikai ir jaunimas iki 19 metų amžiaus.

Reikalavimai

Vienas dalyvis konkursui pateikia vieną A4 arba A3 formato darbą, atliktą piešimo, tapybos, grafikos, aplikacijos, kompiuterinėmis ar kitomis priemonėmis. Kartu su konkurso darbu pateikiamas darbo idėjos aprašymas ir užpildyta dalyvio anketa (žr. konkurso nuostatų 1 priedą).

Kuriant darbą siūloma vadovautis ženklų (logotipų) kūrimo principais. Ženklas (logotipas) - grafinis ženklas, kurį gali sudaryti: 1) specialiai parinktu šriftu parašytas pavadinimas ar santrumpa; 2) pavadinimas ar santrumpa, sudaranti visumą su grafiniu elementu ar simboliu; 3) tik grafinis elementas arba simbolis be teksto ar santrumpos. Ženklas (logotipas) turi būti lengvai suvokiamas bei atpažįstamas, lengvai pritaikomas įvairiose medijos priemonėse (spauda, internetas, televizija ir kt.).

Kaip pateikti ir iki kada?

Konkurso darbus su darbo idėjos aprašymu ir dalyvio anketa iki gegužės 31 d. atsiųsti paštu arba pristatyti tiesiogiai adresu: Programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centras, Universiteto g. 8A, Akademija, Kauno r. 53341.

Vertinimas ir nugalėtojo paskelbimas

Darbus vertins komisija, sudaryta iš Žemės ūkio ministerijos ir Programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centro atstovų.

Nugalėtojas ir informacija apie jo apdovanojimą bus paskelbta birželio 7 d. konkurso organizatorių interneto svetainėje www.zmmc.lt ir „Facebook" paskyroje.

Ką galima laimėti?

Nugalėtojas bus apdovanotas planšetiniu kompiuteriu ir žemės ūkio ministro padėka. Konkurso nugalėtojo idėja remsis profesionalus dailininkas kurdamas Lietuvoje užauginto ir pagaminto žemės ūkio ir maisto produkto ženklą.

Daugiau informacijos

Irma Minskienė, tel. (8 37) 39 70 70, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Konkurso nuostatai su anketa