2015-09-14, 14:21
Fotografijų konkursas „Kaime gyventi gera“

Baigėsi fotografijų konkursas „Kaime gyventi gera"

 

Konkursui pateikta 140 darbų. Komisija, sudaryta iš organizatorių atstovų ir profesionalių dizainerių, išrinko nugalėtojus atskirose potemėse: pavasario, vasaros, rudens ir žiemos. Sveikiname nugalėtojus:

Pavasario potemė

I vieta - Rūta Kneizevičiūtė, „Antanavo dvaro parko tvenkiniai"

II vieta - Karolina Dainytė, „Laukimas"

III vieta - Kristina Stirnaitė, „Kas džiugina akį..."

Vasaros potemė

I vieta - Mantas Mikilkevičius, „Vasariška darbo aplinka kaime"

II vieta - Laimutis Streigys, „Ažytėnų kaime gyventi gera" (javų nuėmimo kombainas)

III vieta - Paulius Arasimavičius, „Vila „Pasaka" - tikra pasaka!"

Rudens potemė

I vieta - Laimutis Streigys, „Ažytėnų kaime gyventi gera" (kukurūzų nuėmimio kombainas ir traktoriai)

II vieta - Povilas Mitkus, „Kaime gyventi gera"

III vieta - Linas Krapavickas, „Bendruomeniškumo vija"

Žiemos potemė

I vieta - Ramunė Vlasenkienė, „Minčios glėby"

II vieta - Renata Karpavičiūtė, „Mineralinio vandens šaltinis „Liutika"

III vieta - Sigita Lubauskė, „Žiemos pasaka"

Komisija vertino darbų meniškumą, kaip įvykdyta konkurso užduotis (dalyviai turėjo pateikti fotografijas, kuriose užfiksuotas su Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 m. programos įgyvendinimu susijęs objektas, produktas ar vaizdas), kaip perteikta tema „Kaime gyventi gera". Taip pat atsižvelgė į konkurso nuostatų reikalavimą, kad konkursui pateiktos nuotraukos turi būti kokybiškos.

Nugalėtojai bus apdovanoti lapkričio 11 d. tarptautinės konferencijos „LEADER - nauja pradžia", vyksiančios Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje (Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno r.), metu.

Dėl dalyvavimo renginyje su nugalėtojais susisieksime asmeniškai.

Konkursą organizavo Žemės ūkio ministerija, Lietuvos kaimo tinklas ir Programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centras. Jo tikslas - skleisti gerąją Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 m. programos patirtį ir parodyti naudą Lietuvos kaimui bei jo pažangai. Su nugalėtojų nuotraukomis artimiausiu metu galėsite susipažinti ir mūsų interneto svetainėje.

Konkurso nugalėtojų darbų parodą galite peržiūrėti čia

 

Žinote sėkmingai pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programą (KPP) įgyvendintą projektą, o gal patys tokį įgyvendinote? Pasidalinkite tuo su visais! Siųskite fotografijas, kuriose užfiksuotas su KPP įgyvendinimu susijęs objektas, produktas ar vaizdas, ir dalyvaukite konkurse „Kaime gyventi gera".

Kas gali dalyvauti?

Visi Lietuvos fiziniai ir juridiniai asmenys.

Ką reikia padaryti?

Pateikti fotografiją, iliustruojančią KPP naudą ir jos poveikį Lietuvos žemės ūkio ir kaimo pažangai. Fotografijoje užfiksuotas objektas turi būti tiesiogiai susijęs su KPP įgyvendinimu ir atitikti konkurso temą „Kaime gyventi gera".

Fotografijų objektai gali būti: žemės ūkio gamyba, perdirbimas ir realizavimas, aplinkosauga, kraštovaizdis, miškų ūkis, ekologinis ūkininkavimas, kaimo gyvenamoji aplinka, kaimo infrastruktūra, amatai, verslai, kaimo turizmas, renginiai, laisvalaikis, kaimo žmogus, bendruomeninė veikla, kt.

Konkursiniai darbai skirstomi į 4 potemes: pavasaris, vasara, ruduo ir žiema.

Dalyvis pateikdamas konkursui darbą nurodo potemę. Vienas dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip po vieną darbą kiekvienai potemei, t.y. ne daugiau kaip 4 fotografijas.

Reikalavimai

Fotografijos turi būti kokybiškos, pateikiamos jpg formatu. Su darbu reikia pateikti konkurso dalyvio anketą, užpildytąWord formatu (žr. apačioje).

Kam ir kaip pateikti?

Darbus galima teikti 3 būdais:

  • siųsti paštu įrašytus į skatmeninę laikmeną (CD, DVD, kt.) adresu: Programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centras, Universiteto g. 8A, Akademija, 53341 Kauno r. (kartu į skaitmeninę laikmeną įrašoma užpildyta dalyvio anketa);
  • pristatyti tiesiogiai į Programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centrą (darbo dienomis nuo 8 iki 17 val., 203 kab.) (darbai su anketa pateikiami įrašyti į skaitmeninę laikmeną);
  • siųsti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Kada tai padaryti?

Iki rugsėjo 25 d.

Apie konkursą

Konkurso tikslas - skleisti KPP gerąją patirtį ir parodyti KPP naudą Lietuvos kaimui bei jo pažangai. Specialusis tikslas - parengti 2016 metų kalendorių „Kaime gyventi gera" su 12 atrinktų geriausių konkurso darbų, vaizduojančių visus metų laikus.

Konkursą organizuoja Žemės ūkio ministerija ir Programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centras.

Konkursinių darbų vertinimas

Darbus vertins komisija, sudaryta iš organizatorių atstovų ir profesionalių dizainerių, vadovaudamasi šiais kriterijais: konkurso užduoties įvykdymas, temos perteikimas, meniškumas.

Informacija apie nugalėtojus ir jų apdovanojimą bus paskelbta per 14 dienų pasibaigus konkursinių darbų priėmimui interneto svetainėse www.zmmc.lt ir www.kaimotinklas.lt.

Komisija išrinks kandidatus į nugalėtojus - po 3 iš kiekvienos potemės, iš viso 12. Jų darbai bus panaudoti 2016 m. kalendoriaus gamybai.

Kiekvienoje potemėje komisija išrinks po vieną nugalėtoją - nugalėtojai bus apdovanoti prizais!

Konkurso koordinatorė

Irma Minskienė, tel. (8 37) 39 70 70, mob. 8 699 17124, el. p.  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Konkurso nuostatai

Dalyvio anketa (būtina užpildyti)

 

Organizuoja


Finansuoja