Žemės ūkio ir kaimo plėtros dalyvių švietimo ekspertų atranka

Programos „Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centras (PLŽMMC), pagal patvirtintus veiklos nuostatus, metodiškai koordinuoja žemės ūkio ir kaimo plėtros dalyvių tęstinį profesinį mokymą bei organizuoja žemės ūkio ir kaimo plėtros dalyvių kvalifikacijos tobulinimą, informavimą ir švietimą.

Siekdamas kokybiškai vykdyti šias funkcijas, PLŽMMC vykdo žemės ūkio ir kaimo plėtros dalyvių švietimo ekspertų atranką.

Ekspertai - tai specialistai, turintys žemės ūkio ir / arba kaimo plėtros srities mokslinės, mokymo ar gamybinės patirties, t.y. turintys žemės ūkio ir kaimo plėtros dalyvių profesinio mokymo programų, metodinės medžiagos rengimo, recenzavimo, mokymo vykdymo, gamybinės bei kitos su žemės ūkiu ir kaimo plėtra susijusios patirties.

Ekspertų atranka vykdoma pagal šias žemės ūkio ir kaimo plėtros veiklos kryptis:
augalininkystė, sodininkystė, daržininkystė, miškininkystė, gyvulininkystė, žuvininkystė, paukštininkystė, bitininkystė, veterinarinė medicina, ekonomika, apskaita ir finansai, teisė, inžinerija, hidromelioracija, agroaplinkosauga, ekologinė žemės ūkio gamyba, maisto gamybos technologijos, kaimo plėtra, LEADER metodo įgyvendinimas, kaimo verslai.

Asmuo, pretenduojantis tapti ekspertu, PLŽMMC teikia:
1) prašymą dalyvauti ekspertų atrankoje;
2) gyvenimo aprašymą (rekomenduojama Europass CV forma);
3) pasirašytą eksperto nešališkumo ir sąžiningumo deklaraciją.

Kandidatai į ekspertus dokumentus teikia el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .


Prašymas dalyvauti ekspertų atrankoje (Nuostatų 1 priedas)

Eksperto nešališkumo ir sąžiningumo deklaracija (Nuostatų 2 priedas)